خانه / خبر / دانشجوی زائراولی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن به مشهد مشرف شد

دانشجوی زائراولی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن به مشهد مشرف شد

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران برای نخستین بار همراه با ۵۰ زوج دانشجو به زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) در مشهد مقدس اعزام شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری ،

 دختر دانشجوی زائراولی‌ دانشجوی رشته امور تربیتی در مقطع ارشد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن است. باید اهل معرفت بود تا در وجودش عشق به ولایت  را بخوانی که در قالب کاروان ازدواج دانشجویی برای زیارت حضرت رضا(ع) از واحد ساری اعزام شد.

 دانشجوی رشته امور تربیتی واحد تنکابن فراهم‌آوردن زمینه تشرف محبان اهل بیت(ع) به حرم مطهر حضرت ثامن‌الحجج(ع) در قالب کاروان زیارتی ازدواج دانشجویی را یکی از رسالت‌های دانشگاه آزاد اسلامی دانست و به خبرنگار خبرگزاری آنا در ساری گفت: تاکنون به مشهد مقدس سفر نکرده‌ام و این سفر فرهنگی زیارتی برای من از اهمیت زیادی برخوردار است.

دانشجوی واحد تنکابن اظهار کرد: بالاخره انتظار به سرآمد و با همسرم راهی مشهد می‌شویم؛ حالا من به اتفاق همسرم  زوّار آقا علی بن موسی الرضاییم. نخستین‌بار است که به بارگاه مطهر امام رضا(ع) حضرت می‌روم. به پابوسی کرم‌شان؛ اما هزاران  بار است که سر از سجده شکر و درود برنمی‌دارم. سر از سجده شوق و صلوات حالا قصه دوری دوا شده است، از من جز اشک شوق و شادی نمی‌چکد. از من که زائر شده‌ام و فیروزه‌ای‌ترین آسمان خدا را در این صحن و این سرا پیدا کرده‌ام.

دانشجوی ارشد رشته امور تربیتی درباره مدت سه روز اقامتش در مشهد گفت: این سه روز بهترین لحظات عمر من خواهد بود؛ چون دیدن بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) برای من همیشه یک آرزوی بزرگ بود.

انتهای پیام/۴۰۶۲/

همچنین ببینید

همکاری دانشگاه آزاد اسلامی تنکابن با انجمن علمی بازاریابی ایران

تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین انجمن علمی بازاریابی ایران شعبه مازندران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *