خانه / خبر / گردهمایی اعضای انجمن زیست شناسی، باشگاه پژوهشگران و نخبگان و مسئولین مرکزرشد دانشگاه آزاداسلامی واحدتنکابن

گردهمایی اعضای انجمن زیست شناسی، باشگاه پژوهشگران و نخبگان و مسئولین مرکزرشد دانشگاه آزاداسلامی واحدتنکابن

گردهمایی  اعضای انجمن زیست شناسی،  باشگاه پژوهشگران و نخبگان و مسئولین مرکزرشد دانشگاه آزاداسلامی واحدتنکابن برگزارگردید.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه، گردهمایی اعضای انجمن زیست شناسی، باشگاه پژوهشگران  و نخبگان و مسئولین مرکز رشد، با حضور اساتید و دانشجویان رشته‌های مختلف در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی  واحد تنکابن برگزار گردید.

درابتدای این مراسم دکترمسعود قانع مدیر پژوهش دانشگاه فعالیت‌های این حوزه را در زمینه علمی و پژوهشی ، مجلات علمی مصوب دانشگاه و کسب رتبه اول مجله نانوی واحد در ششمین جشنواره فرهیختگان برشمردند و به فراهم بودن امکانات پژوهشی برای دانشجویان کارشناسی اشاره کردند و در ادامه از اساتید پژوهشگر برتر سال ۹۷ تجلیل و قدردانی نمودند.

سپس دکتر فریبا سرپوشان مدیر انجمن زیست شناسی دانشگاه دستاوردهای انجمن را طی سه سال گذشته در زمینه برگزاری سخنرانی‌های علمی، همایش‌های دانشجویی و تصویب نشریه دانشجویی بیوتین بیان کردند و اعضای فعال انجمن را مورد تقدیر قرار دادند.

در ادامه دکتر علی نیک کار رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان شرایط مطلوب کنونی را برای عضویت در این باشگاه مطرح کردند و در پایان این گردهمایی دکتر ابوالحسن رضایی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه ویژگی‌های این مرکز را برای صاحبان ایده تشریح کردند و از دانشجویان جهت همکاری در مرکز رشد و بهره مندی از امکانات موجود دعوت نمودند.

همچنین ببینید

همکاری دانشگاه آزاد اسلامی تنکابن با انجمن علمی بازاریابی ایران

تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین انجمن علمی بازاریابی ایران شعبه مازندران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *