خانه / خبر / دکتر منصوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران:با تلاش مدیران مدارس سما که افسران خط مقدم آموزش هستند آینده این مدارس امیدبخش است

دکتر منصوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران:با تلاش مدیران مدارس سما که افسران خط مقدم آموزش هستند آینده این مدارس امیدبخش است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تنکابن، حسین منصوریان صبح امروز در جمع مدیران آموزشگاه و مدارس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن بیان کرد: مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران به‌ویژه مدیران مدارس سما به منظور کسب رضایتمندی بیشتر دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان باید برای ارتقای کیفیت علمی و فرهنگی مدارس تلاش کنیم.

وی نقش معاونان آموزش‌های عمومی و مهارتی را مهم دانست و افزود:  با توجه به اهتمام ویژه دکتر ولایتی رئیس هیئت مؤسس و دکتر طهرانچی به‌عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی معاونان آموزش‌های عمومی و مهارتی برای تعالی و شکوفایی مدارس سما از هیچ کوششی دریغ نکنند.

دبیر هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با بیان اینکه با تلاش مدیران مدارس سما که افسران خط مقدم آموزش هستند آینده این مدارس امیدبخش است، اظهار کرد: مدیران باید در فعالیت‌های آموزشی و مهارتی آتش به اختیار باشند و در انجام کار باید مختار، مقتدر، رفتار مناسب و خدمات ایده‌ال داشته باشند.

منصوریان یادآور شد: حمایت در نگاه ما یک اصل است مدیران مدارس سمای در برنامه‌ریزی و بکار گیری نیروی انسانی برابر قوانین دانشگاه مختار هستند و وظیفه ما همکاری، کمک و حمایت از آن‌هاست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری ادامه داد: اهداف آموزشی و درسی خانواده‌ها و دانش‌آموزان در مدارس سما تأمین شود و برای فراهم‌کردن این اهداف و فضای آموزشی مناسب، امکانات آموزشی، آرامش و تربیت دانش‌آموزان باید فعالیت بیشتر انجام دهیم.

منصوریان اضافه کرد: دفاع از مدارس سما اولویت نخست ماست پس در معرفی دستاوردهای علمی، فرهنگی و پژوهشی آموزشکده و مدارس سما به آحاد مردم نیاز است تا از مدیران روابط عمومی واحدهای دانشگاهی استان کمک گرفت.

همچنین ببینید

برای دومین سال متوالی؛ دانشگاه آزاد اسلامی تنکابن رتبه برتر روابط‌عمومی را کسب کرد

روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن برای دومین سال متوالی در این شهرستان به عنوان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *