خانه / خبر / رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران: کمک مجلس به دانشگاه‌ راهکاری برای برون‌رفت از مشکلات است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران: کمک مجلس به دانشگاه‌ راهکاری برای برون‌رفت از مشکلات است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: یکی از راه‌های برون‌رفت از مشکلات، کمک مجلس شورای اسلامی به دانشگاه‌هاست.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تنکابن، حسین کرمانیان در حاشیه دیدار احمد حیدری معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی و سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن  در نشستی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی اظهار کرد: یکی از راه‌های برون‌رفت از مشکلات، کمک مجلس به دانشگاه‌هاست. اکنون ایجاد اعتماد و نگاه یکسان مسئولان به همه مؤسسات آموزش عالی و دانشگاه‌ها به‌ویژه دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی با بیان اینکه رسالت دانشگاه آزاد اسلامی از زمان تأسیس آموزش بوده و  توانسته این کار را به‌خوبی انجام دهد، افزود: امیدواریم بتوانیم با آمایش کلی در کشور در کنار آموزش و پژوهش که رسالت اصلی دانشگاه است، دانشگاه آزاد اسلامی را به دانشگاه کارآفرین تبدیل کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با تأکید بر اینکه باید از لحاظ کیفی، تجهیزات آزمایشگاهی و امکانات آموزشی، واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در استان مازندران را با دانشگاه‌های برتر دولتی در این استان مقایسه کنیم، گفت: ارتباطات خوبی در این استان ایجاد شده که یکی از این موارد انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با آموزش و پرورش است و به تبع آن همه واحدها می‌توانند در شهرستان خود از این تفاهم‌نامه بهره‌مند شوند.

کرمانیان اضافه کرد: انتظار داریم در سال ۹۹ که سال جهش تولید نامگذاری شده حرکت‌های خوبی را انجام دهیم، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن توانست در طول مدت ۶ماه به‌ویژه در دوران بیماری کرونا خدمات بسیار خوب و ارزنده‌ای را چه در حوزه پزشکی و چه در حوزه تولید ماسک، ژل و محلول شستشوی دست در غرب استان مازندران ایفا کند.

نقش دانشگاه آزاد در دوران کرونا

وی درباره اهمیت رشته پزشکی و پرستاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن عنوان کرد: موضوع رشته پزشکی و ساخت بیمارستان آموزشی در واحد تنکابن یکی از مباحث مهمی است که باید به آن پرداخته شود. سعی می‌کنیم در موضوع تأمین مالی ساخت بیمارستان و یا خرید سهام بیمارستان خصوصی از هیچ کمکی دریغ نکنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند با حمایت و اعتماد مسئولان شهری و کشوری همانند بخش سلامت و پشتیبانی سلامت و کادر درمان در دوران کرونا به‌عنوان نهاد اثرگذار در جامعه ایفای نقش کند.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/

همچنین ببینید

دکتر حسینعلی مشایخی

پیام تبریک دکتر حسینعلی مشایخی رئیس دانشگاه آزاداسلامی واحدتنکابن به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم

‍ پیام تبریک دکتر حسینعلی مشایخی رئیس دانشگاه آزاداسلامی واحدتنکابن به مناسبت هفته بزرگداشت مقام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *